Akvarell, komposition. Signerad. Inramad. Bladets ena kant ojämnt klippt. (16x24,5)
11 000 SEK | 2020-04-26 12:01 |
10 500 SEK | 2020-04-26 11:59 |
9 000 SEK | 2020-04-26 11:24 |
100 SEK | 2020-04-24 11:54 |
100 SEK | Startpris |