Mahogny. Med jubileumsverk. Urtavla, lod och pendel med reliefdekor. Nyckel saknas. Mindre fanerskada, ytslitage. (Höjd 120)
2 300 SEK | 2020-04-26 09:57 |
2 200 SEK | 2020-04-25 23:37 |
1 600 SEK | 2020-04-25 12:35 |
1 100 SEK | 2020-04-24 21:37 |
800 SEK | 2020-04-24 15:09 |
550 SEK | 2020-04-23 19:03 |
250 SEK | 2020-04-23 22:08 |
150 SEK | 2020-04-23 20:42 |
100 SEK | Startpris |