Olja på duk, "Tvättstugan vid sjön". Signerad. (57x69)
1 000 SEK | 2020-04-26 01:27 |
1 000 SEK | 2020-04-26 10:48 |
600 SEK | 2020-04-26 10:01 |
400 SEK | 2020-04-23 18:55 |
100 SEK | Startpris |