Skulptur i stengods, i form av äpple. Delvis förgylld. På sockel av trä. Signerad. (Höjd 12)
850 SEK | 2020-04-26 11:19 |
800 SEK | 2020-04-25 10:46 |
600 SEK | 2020-04-25 21:41 |
400 SEK | 2020-04-24 16:43 |
300 SEK | 2020-04-23 21:06 |
250 SEK | 2020-04-23 20:35 |
150 SEK | 2020-04-23 19:41 |
100 SEK | Startpris |