Olja på duk. Titel "Den röda dörren II". A tergo signerad och daterad 2006. (67,5x203)
35 500 SEK | 2020-04-23 21:51 |
35 000 SEK | 2020-04-25 13:27 |
31 000 SEK | 2020-04-25 11:05 |
29 000 SEK | 2020-04-24 11:23 |
7 200 SEK | 2020-04-24 07:54 |
1 600 SEK | 2020-04-23 21:39 |
100 SEK | 2020-04-23 20:50 |
100 SEK | Startpris |