Boet i stål. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Serienummer 3407486. Boet med repor. Urtavla med fläckar. Armband med skador. Glas med sprickor. (Diameter ca 37mm)
13 000 SEK | 2020-04-23 16:05 |
12 500 SEK | 2020-04-25 13:11 |
7 000 SEK | 2020-04-25 13:08 |
6 200 SEK | 2020-04-24 20:44 |
5 400 SEK | 2020-04-24 11:35 |
2 700 SEK | 2020-04-24 09:40 |
2 500 SEK | 2020-04-23 21:56 |
100 SEK | Startpris |