Trämått 3st, 18/1900-tal samt laggad butt med lock, originalmålning. Slitage, torrsprickor, mindre skador. (Högsta höjd 23)
400 SEK | 2020-04-24 18:27 |
400 SEK | 2020-04-24 21:28 |
200 SEK | 2020-04-24 12:17 |
150 SEK | 2020-04-23 23:27 |
100 SEK | 2020-04-23 22:35 |
100 SEK | Startpris |