Mahogny. Emaljerad urtavla. Urverket stämplat. Lod och pendel finns. Urtavla med sprickor, slitage, dekorsprickor. (Höjd 105)
3 000 SEK | 2020-04-25 18:00 |
3 000 SEK | 2020-04-25 23:36 |
2 400 SEK | 2020-04-22 09:28 |
2 400 SEK | 2020-04-24 06:46 |
600 SEK | 2020-04-23 19:02 |
100 SEK | Startpris |