Lokor, 17/1800-tal, bl.a. med skuren krona. List till skåp, m.m. Slitage, torrsprickor, bl.a. med skador. (Längsta längd 88)
500 SEK | 2020-04-26 11:31 |
450 SEK | 2020-04-26 10:52 |
400 SEK | 2020-04-26 10:23 |
200 SEK | 2020-04-26 09:44 |
100 SEK | 2020-04-23 19:29 |
100 SEK | Startpris |