Knotskål, 17/1800-tal, med stöt. Slevar 6st, bl.a. med originalmålning samt tråg, daterat 1789. Slitage, torrsprickor, mindre skador. (Längsta längd 42)
1 400 SEK | 2020-04-26 11:58 |
1 300 SEK | 2020-04-26 12:01 |
1 100 SEK | 2020-04-26 11:48 |
700 SEK | 2020-04-25 18:43 |
600 SEK | 2020-04-24 21:11 |
550 SEK | 2020-04-23 20:34 |
200 SEK | 2020-04-23 21:07 |
100 SEK | 2020-04-23 19:43 |
100 SEK | Startpris |