Ett Kundo, mässing, 1950/60-tal samt ett 1900-talets första hälft, patinerad metall, Tyskland. Slitage. (Högsta höjd 32)
150 SEK | 2020-04-26 10:43 |
100 SEK | 2020-04-25 00:27 |
100 SEK | Startpris |