Boett i flerfärgat guld, 18k, stämplat år 1778. Med reliefdekor av fåglar och blomster. Urverket signerat och numrerat no.112. Emaljskador/retuscher. (Diameter 47mm, totalvikt 77,8g.)
9 200 SEK | 2020-04-15 16:55 |
9 000 SEK | 2020-04-25 11:02 |
7 600 SEK | 2020-04-23 19:43 |
2 500 SEK | 2020-04-23 19:21 |
1 800 SEK | 2020-04-23 18:53 |
100 SEK | Startpris |