Skrin med skjutlock, daterad 1857, med text, originalmålat. Skedholk, allmoge-stil samt svepburk, 1800-tal, senare bemålad. Torrsprickor, mindre avslag. (Högsta höjd 30)
500 SEK | 2020-04-26 11:45 |
450 SEK | 2020-04-25 18:42 |
350 SEK | 2020-04-23 21:53 |
300 SEK | 2020-04-24 14:47 |
100 SEK | 2020-04-23 21:06 |
100 SEK | Startpris |