Silver samt förgylld metall. Howard, Libette samt Viking. Går ej, skador. Ett glas saknas. (Diameter ca.50mm)
550 SEK | 2020-04-26 12:00 |
500 SEK | 2020-04-26 11:58 |
400 SEK | 2020-04-26 11:55 |
300 SEK | 2020-04-25 13:21 |
250 SEK | 2020-04-25 08:23 |
100 SEK | Startpris |