Akvarell, stadsbild med figur på åsna. Signerad. Inramad. (41x27,5)
300 SEK | 2020-04-25 11:00 |
300 SEK | 2020-04-26 11:57 |
100 SEK | 2020-04-23 20:34 |
100 SEK | Startpris |