Boett i flerfärgad guld, 18k, stämplad 1779. Med dekor av fåglar, pilkoger, m.m. Datumangivelse. Urverket signerat och numrerat no.33. Urtavla med kantskador. (Diameter 45mm, totalvikt 69g.)
13 000 SEK | 2020-04-26 11:59 |
12 500 SEK | 2020-04-15 16:52 |
11 500 SEK | 2020-04-24 20:42 |
7 400 SEK | 2020-04-23 19:42 |
4 400 SEK | 2020-04-23 19:38 |
2 500 SEK | 2020-04-23 19:19 |
1 500 SEK | 2020-04-23 18:53 |
100 SEK | Startpris |