Ostformar 2st, allmoge, bl.a. daterad 1871, en med originalmålning samt balansvåg. Slitage. (Längd 32-38)
250 SEK | 2020-04-26 09:14 |
200 SEK | 2020-04-25 14:00 |
150 SEK | 2020-04-23 22:09 |
150 SEK | 2020-04-24 21:53 |
100 SEK | Startpris |