Multipel, "Den inåtvända människan...". A tergo monogramsignerad och numrerad. Märken, smärre repor och fläckar. Ram med fogsläpp. (42x32)
1 600 SEK | 2020-04-26 11:58 |
1 500 SEK | 2020-04-26 12:02 |
950 SEK | 2020-04-26 11:50 |
700 SEK | 2020-04-26 11:26 |
550 SEK | 2020-04-25 19:02 |
300 SEK | 2020-04-25 13:53 |
100 SEK | 2020-04-24 17:43 |
100 SEK | Startpris |