Olja på duk, komposition. Signerad. Mindre dukmärke. (72x100)
4 600 SEK | 2020-04-26 11:26 |
4 600 SEK | 2020-04-26 11:58 |
4 200 SEK | 2020-04-26 08:13 |
3 400 SEK | 2020-04-26 09:49 |
1 600 SEK | 2020-04-25 09:20 |
1 400 SEK | 2020-04-25 05:39 |
800 SEK | 2020-04-24 23:40 |
700 SEK | 2020-04-24 09:51 |
650 SEK | 2020-04-23 22:27 |
500 SEK | 2020-04-23 20:35 |
250 SEK | 2020-04-23 19:52 |
150 SEK | 2020-04-23 19:51 |
100 SEK | Startpris |