Olja på duk, "Norrland". Signerad. Färgbortfall, ställvis krackelerad. (120x135)
7 000 SEK | 2020-04-26 12:00 |
6 800 SEK | 2020-04-26 12:02 |
6 400 SEK | 2020-04-26 11:55 |
6 000 SEK | 2020-04-26 11:57 |
2 800 SEK | 2020-04-25 18:24 |
2 600 SEK | 2020-04-26 11:45 |
1 100 SEK | 2020-04-25 15:18 |
1 000 SEK | 2020-04-25 14:44 |
500 SEK | 2020-04-25 13:45 |
150 SEK | 2020-04-24 09:07 |
100 SEK | Startpris |