Mahogny med råglasskivor. Bodafors, Svenska möbelfabrikerna, 1940/50-tal. Höjd 51, bredd 46 cm. Repor, märken.
4 800 SEK | 2020-04-14 18:01 |
4 600 SEK | 2020-04-14 18:00 |
4 400 SEK | 2020-04-14 18:00 |
3 000 SEK | 2020-04-14 17:48 |
1 200 SEK | 2020-04-11 20:24 |
800 SEK | 2020-04-07 22:36 |
700 SEK | 2020-04-07 10:36 |
300 SEK | Startpris |