Mahogny. Bodafors, Svenska möbelfabrikerna. 1940/50-tal. Byråns höjd 71, bredd 110. cm Repor, märken.
3 400 SEK | 2020-04-14 17:59 |
3 200 SEK | 2020-04-14 17:47 |
3 000 SEK | 2020-04-14 17:17 |
1 000 SEK | 2020-04-07 22:36 |
600 SEK | 2020-04-07 10:36 |
300 SEK | Startpris |