Betsat trä med intarsiadekor. Kinesiserande stil, tidigt 1900-tal. Höjd 143, bredd 59 cm. Torrsprickor, lagning, repor, märken.
2 000 SEK | 2020-04-14 18:15 |
1 900 SEK | 2020-04-02 09:14 |
1 000 SEK | 2020-04-14 12:32 |
450 SEK | 2020-04-04 20:21 |
350 SEK | 2020-04-03 18:18 |
300 SEK | Startpris |