62. BÄNK

Furu. 1900-talets andra hälft. Höjd 46, bredd 180 cm. Repor, märken.

Varunr 202391

14 April 2020 18:21

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 450 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2020-04-13 23:34
400 SEK2020-04-13 07:38
350 SEK2020-04-08 11:35
300 SEK2020-04-02 09:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!