Ek. "Öresund", Karl Andersson & Söner. Höjd 71, diameter 150 cm. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Repor, märken, mindre lagning.
13 000 SEK | 2020-04-14 18:20 |
13 000 SEK | 2020-04-14 18:22 |
9 500 SEK | 2020-04-14 18:18 |
6 500 SEK | 2020-04-13 22:31 |
5 500 SEK | 2020-04-02 09:14 |
4 400 SEK | 2020-04-11 09:52 |
1 000 SEK | 2020-04-08 21:15 |
450 SEK | 2020-04-07 09:22 |
300 SEK | Startpris |