Oljemålning med guldgrund på pannå. Signerad och daterad 1936. "Snö mot guld". 26x37 cm. Repor och fläckar.
4 200 SEK | 2020-04-14 18:17 |
4 200 SEK | 2020-04-14 18:20 |
2 800 SEK | 2020-04-01 13:12 |
2 600 SEK | 2020-04-14 14:40 |
1 100 SEK | 2020-04-10 18:43 |
300 SEK | Startpris |