Oljemålning på duk. Komposition med figur. Signerad Lindström. 41x33 cm. Proveniens: Inköpt på Galleri Bergströms Lindström-utställning, Hamngatan Malmö omkring 1975.
34 000 SEK | 2020-04-08 14:46 |
32 000 SEK | 2020-04-01 16:16 |
24 000 SEK | 2020-04-01 13:12 |
300 SEK | Startpris |