Tenn, mässing och svärtat trä. 1920-tal, Swedish Grace. Tillverkat av P. Bengtsson, Malmö. Bredd 31 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
4 000 SEK | 2020-04-14 18:13 |
3 800 SEK | 2020-04-14 18:09 |
1 000 SEK | 2020-04-07 22:08 |
900 SEK | 2020-04-01 13:12 |
900 SEK | 2020-04-02 16:26 |
700 SEK | 2020-04-01 19:39 |
300 SEK | Startpris |