414. LODREGULATOR

Valnöt. Med datumfunktion och månfas. 1800-talets slut. Nyrenässans. Höjd ca 17 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 202717

14 April 2020 20:20

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 6 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK

6 000 SEK2020-04-14 20:08
6 000 SEK2020-04-14 20:18
5 000 SEK2020-04-14 20:09
4 400 SEK2020-04-14 16:55
4 200 SEK2020-04-14 13:22
2 400 SEK2020-04-09 12:09
2 200 SEK2020-04-07 13:02
1 100 SEK2020-04-08 14:40
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!