Valnöt. Med datumfunktion och månfas. 1800-talets slut. Nyrenässans. Höjd ca 17 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
6 000 SEK | 2020-04-14 20:08 |
6 000 SEK | 2020-04-14 20:18 |
5 000 SEK | 2020-04-14 20:09 |
4 400 SEK | 2020-04-14 16:55 |
4 200 SEK | 2020-04-14 13:22 |
2 400 SEK | 2020-04-09 12:09 |
2 200 SEK | 2020-04-07 13:02 |
1 100 SEK | 2020-04-08 14:40 |
300 SEK | Startpris |