Mässing med läderlindad fot och lackerad skärm. 1940-tal. Sannolikt Böhlmarks. Höjd 52 cm. Smärre bucklor, repor, märken. Märkt 9272.
2 800 SEK | 2020-04-14 18:13 |
2 600 SEK | 2020-04-14 18:13 |
2 200 SEK | 2020-04-06 12:35 |
2 000 SEK | 2020-04-02 09:44 |
900 SEK | 2020-04-01 13:12 |
300 SEK | Startpris |