358. LJUSKRONA MED PRISMOR

Mässingsstomme behängd med glasprismor. Barockstil, 1900-talets mitt. Höjd cm. Repor, märken, enstaka prismor kan saknas.

Varunr 202668

14 April 2020 20:01

Utrop 6000-8000 SEK

2 800 SEK2020-04-06 16:11
2 600 SEK2020-04-14 19:59
1 200 SEK2020-04-14 18:47
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!