Mässingsstomme behängd med glasprismor. Empirestil, 1900-talets andra hälft. Höjd 63 cm. Repor, märken, enstaka prismor kan saknas.
900 SEK | 2020-04-14 19:55 |
800 SEK | 2020-04-14 15:23 |
600 SEK | 2020-04-14 19:52 |
450 SEK | 2020-04-14 19:20 |
350 SEK | 2020-04-09 22:49 |
300 SEK | Startpris |