Mässingsstomme behängd med glasprismor. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 75 cm. Repor, märken, enstaka prismor kan saknas.
2 600 SEK | 2020-04-14 19:56 |
2 400 SEK | 2020-04-14 19:55 |
1 900 SEK | 2020-04-14 19:53 |
900 SEK | 2020-04-14 15:23 |
800 SEK | 2020-04-14 17:23 |
600 SEK | 2020-04-14 10:59 |
500 SEK | 2020-04-14 00:20 |
450 SEK | 2020-04-10 12:47 |
300 SEK | Startpris |