Porslin med koboltdekor, märkta i botten. Kina, 1800-tal eller äldre. Höjd 5 cm. Obetydligt slitage, en med obetydligt nagg, tre med koppar-skodd mynning.
3 200 SEK | 2020-04-14 18:30 |
3 000 SEK | 2020-04-14 18:12 |
1 400 SEK | 2020-04-14 18:12 |
1 200 SEK | 2020-04-10 16:43 |
800 SEK | 2020-04-10 12:24 |
300 SEK | Startpris |