257. VAS OMARBETAD TILL BORDSLAMPA

Porslin med polykromt måleri och kalligrafi, märkt i botten. Kina, 1900-tal. Höjd 37 cm. Obetydligt slitage.

Varunr 202573

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!