Lackad bok. Märkt på ryggstödets baksida. 1900-talets mitt. Bruksslitage. Proveniens: har enligt inlämnaren stått på M/S Gripsholm, S.A.L. Bricka saknas.
1 500 SEK | 2020-04-14 19:20 |
1 400 SEK | 2020-04-14 19:19 |
1 100 SEK | 2020-04-12 17:08 |
1 000 SEK | 2020-04-05 19:07 |
450 SEK | 2020-04-07 11:00 |
350 SEK | 2020-04-06 19:47 |
300 SEK | Startpris |