Mahogny. Engelsk stil, 1900-talets mitt. Höjd 75, skivans mått 200x110 cm. Tre iläggsskivor med sarg a 50 cm/st samt medar medföljer. Repor, märken, värmefläckar.
1 200 SEK | 2020-04-14 18:05 |
1 100 SEK | 2020-04-14 17:07 |
500 SEK | 2020-04-13 22:26 |
400 SEK | 2020-04-13 21:17 |
300 SEK | Startpris |