Oljemålning på plåt. Insjölandskap, "Nätaren". Signerad och daterad 1900. 23x50 cm.
4 000 SEK | 2020-04-08 15:24 |
3 800 SEK | 2020-04-14 18:15 |
3 000 SEK | 2020-04-11 20:52 |
2 000 SEK | 2020-04-07 11:40 |
1 900 SEK | 2020-04-03 15:33 |
1 300 SEK | 2020-04-06 22:45 |
350 SEK | 2020-04-04 13:29 |
300 SEK | Startpris |