202. JOHANN HAVILAND, MATSERVIS, 70 DELAR

Porslin med gulddekor. 1900-talets första hälft. Enstaka nagg kan förekomma.

Varunr 202522

14 April 2020 19:08

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 1 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 300 SEK2020-04-14 19:05
1 200 SEK2020-04-14 19:01
700 SEK2020-04-14 18:30
400 SEK2020-04-09 19:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!