Jakaranda. 1960-tal, Danmark. Bestående av 8 väggpaneler, 4 hurtsar samt 19 hyllor med konsoller. Högsta panelens mått 239 cm. Delvis solblekta delar, skador, repor, märken. Två paneler med upptagna hål. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
8 000 SEK | 2020-04-06 21:23 |
7 500 SEK | 2020-04-06 20:15 |
1 600 SEK | 2020-04-01 13:55 |
1 200 SEK | 2020-04-01 21:15 |
1 000 SEK | 2020-04-01 11:00 |
350 SEK | 2020-04-01 09:44 |
300 SEK | Startpris |