186. HENRI SERT

Oljemålning på duk. Figrukomposition. Signerad och daterad 1961. 33x52 cm.

Varunr 202513

14 April 2020 19:06

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 11 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

11 000 SEK2020-04-14 19:04
10 000 SEK2020-04-14 19:02
8 500 SEK2020-04-03 15:31
5 000 SEK2020-04-08 18:05
4 600 SEK2020-04-07 10:30
4 200 SEK2020-04-05 16:32
3 400 SEK2020-04-04 19:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!