Oljemålning på duk. Figrukomposition. Signerad och daterad 1961. 33x52 cm.
11 000 SEK | 2020-04-14 19:04 |
10 000 SEK | 2020-04-14 19:02 |
8 500 SEK | 2020-04-03 15:31 |
5 000 SEK | 2020-04-08 18:05 |
4 600 SEK | 2020-04-07 10:30 |
4 200 SEK | 2020-04-05 16:32 |
3 400 SEK | 2020-04-04 19:33 |
300 SEK | Startpris |