Teakskiva på centrumfot i lackerad metall. "Tulip". Märkt "172" och "173" undertill. Höjd 70, diameter 107 cm. Repor, märken.
Proveniens: Inredningsarkitekt Kristen Madsen, Lund.
6 000 SEK | 2020-04-14 18:49 |
5 500 SEK | 2020-04-14 18:37 |
4 800 SEK | 2020-04-03 15:31 |
3 600 SEK | 2020-04-14 17:12 |
3 000 SEK | 2020-04-13 23:25 |
350 SEK | 2020-04-08 15:31 |
300 SEK | Startpris |