Sten och förgylld mässing. Louis XVI-stil. Frankrike, tidigt 1900-tal. Höjd 38 cm. Defekt upphängning till pendel. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
600 SEK | 2020-04-14 12:24 |
500 SEK | 2020-04-03 06:48 |
350 SEK | 2020-04-13 20:13 |
300 SEK | Startpris |