Oljemålning på duk. Signerad. A tergo daterad 2004. "Vid glädjens vallmoängar". 46x55 cm.
3 200 SEK | 2020-04-14 18:44 |
3 000 SEK | 2020-04-14 14:51 |
2 600 SEK | 2020-04-13 19:13 |
1 400 SEK | 2020-04-02 15:29 |
600 SEK | 2020-04-07 20:00 |
350 SEK | 2020-04-05 19:46 |
300 SEK | Startpris |