Oljemålning på duk. Fiskare med båt vid strandkant. Signerad och daterad 85. 38x65 cm. Duklagning, retuscher, smärre krackeleringar.
2 000 SEK | 2020-04-14 18:42 |
1 900 SEK | 2020-04-14 18:43 |
600 SEK | 2020-04-02 15:28 |
450 SEK | 2020-04-03 15:25 |
300 SEK | Startpris |