120. NAPOLEON IVY, 27 DELAR

Keramik. Wedgewood. Bestående av: 8 tallrikar, 17,5 cm, 9 tallrikar, 21 cm, 8 tallrikar, 23,5 cm och 2 tallrikar, 25 cm. Smärre bruksslitage, några delar med krackeleringar.

Varunr 202451

14 April 2020 18:42

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 4 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1500 SEK

4 400 SEK2020-04-14 18:40
4 200 SEK2020-04-14 18:38
2 400 SEK2020-04-14 18:30
1 800 SEK2020-04-14 15:49
1 500 SEK2020-04-10 21:07
1 500 SEK2020-04-13 23:02
1 100 SEK2020-04-08 23:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!