Keramik. Wedgewood. Bestående av: 8 tallrikar, 17,5 cm, 9 tallrikar, 21 cm, 8 tallrikar, 23,5 cm och 2 tallrikar, 25 cm. Smärre bruksslitage, några delar med krackeleringar.
4 400 SEK | 2020-04-14 18:40 |
4 200 SEK | 2020-04-14 18:38 |
2 400 SEK | 2020-04-14 18:30 |
1 800 SEK | 2020-04-14 15:49 |
1 500 SEK | 2020-04-10 21:07 |
1 500 SEK | 2020-04-13 23:02 |
1 100 SEK | 2020-04-08 23:42 |
300 SEK | Startpris |