Jakaranda. Etikettmärkt Skaraborgs Möbelindustri. 1960-tal. Höjd 72 cm, längd 140 cm. Två iläggsskivor á 55 cm. Total längd med skivor 250 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2020-04-14 17:57 |
5 000 SEK | 2020-04-14 17:56 |
3 000 SEK | 2020-04-14 14:27 |
1 400 SEK | 2020-04-14 10:36 |
1 100 SEK | 2020-04-08 15:06 |
500 SEK | 2020-04-09 18:32 |
400 SEK | 2020-04-09 09:50 |
300 SEK | Startpris |