Plast. "Cado". Modern design, 1900-talets andra hälft. Märkta undertill. Repor, märken.
2 200 SEK | 2020-03-31 18:29 |
2 000 SEK | 2020-03-31 17:58 |
2 000 SEK | 2020-03-31 18:10 |
1 400 SEK | 2020-03-31 08:55 |
500 SEK | 2020-03-24 23:00 |
300 SEK | 2020-03-23 12:07 |
300 SEK | Startpris |