Björk. "Talavid". 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 74, skivans totala mått 136x85 cm. Repor, märken.
3 600 SEK | 2020-03-31 18:29 |
3 400 SEK | 2020-03-31 18:29 |
3 000 SEK | 2020-03-31 18:16 |
2 200 SEK | 2020-03-31 16:20 |
1 400 SEK | 2020-03-28 21:51 |
1 200 SEK | 2020-03-22 23:50 |
800 SEK | 2020-03-22 09:27 |
400 SEK | 2020-03-19 21:32 |
300 SEK | Startpris |