90. CARL MALMSTEN, SLAGBORD

Björk. "Talavid". 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 74, skivans totala mått 136x85 cm. Repor, märken.

Varunr 201806

31 Mars 2020 18:31

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 3 600 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1000 SEK

3 600 SEK2020-03-31 18:29
3 400 SEK2020-03-31 18:29
3 000 SEK2020-03-31 18:16
2 200 SEK2020-03-31 16:20
1 400 SEK2020-03-28 21:51
1 200 SEK2020-03-22 23:50
800 SEK2020-03-22 09:27
400 SEK2020-03-19 21:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!